Ana Sayfa > Blog > Ümraniye Oto Ekspertiz >

Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmetleri

Ümraniye bölgesinde hizmet vermekte olan Oto Ekspertiz Şubemiz, Çakmak bölgesindedir. 2017 yılından bu yana Ümraniye de oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Oto ekspertiz kontrol noktalarımız her Ekspertiz paketinde farklıdır.

Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye oto ekspertiz “Anadolu Yakasında” haftanın 7 günü kaliteli ekspertiz hizmeti veren bir ekspertiz şubemizdir. Son zamanlarda artan otomotiv alım-satımı ile, ekspertiz ihtiyacı her geçen gün daha da artmakta.İkinci el araç alırken veya satarken ekspertiz yaptırmak, zarara uğramamanız adına çok önemlidir. Bir araç almadan önce yaptıracağınız ekspertiz sayesinde, almak üzere olduğunuz araç ile ilgili geçmiş akıbetine ve tüm detaylı bilgilerine sahip olabilirsiniz. Aracın motor-mekanik, kaporta-boya, elektrik-elektronik kontrolleri gibi önemli ve kritik noktaların kontrolü, kusur ve hataların tespiti, ikinci el araç alımlarında siz değerli müşterilerimizi yüksek meblağdaki maddi kayıptan kurtarabilir.

EFT Oto Ekspertiz Ümraniye Şubesi olarak, aracınızın tüm önem taşıyan tüm noktalarında detaylı bir kontrol sağlamaktayız. Tüm TSE standartlarına uygun olarak ayrıca TSE tarafından tüm yeterlilik belgeleri ve sertifikalarına sahip , tecrübeli uzman teknisyen kadromuz ve uluslararası düzeyde kabul görmüş son teknoloji test ve ölçüm cihazlarımız sayesinde alacağınız ikinci el araçların ekspertizini en detaylı, tarafsz ve profesyonel bir şekilde kontrol eden ve yapan, ekspertiz sektörü içerisinde en kurumsal hizmet veren, sektöründe öncü firmamız, 2012 yılından bu güne sizlerin güvenini kazanmayı amaçlamış olmakla birlikte, araç alırken aklınızdaki tüm soruları, alacağınız araçla alakalı tüm arıza tespitlerini, iyi ve kötü durumda olan aksamlarını sizlere raporlayarak, araç alırken içinizin rahat olmasını sağlamaktayız. Araç almadan önce mutalaka Ümraniye Oto Ekspertize Uğrayın !

TSE Belgeli Oto Ekspertiz Hizmeti: Eft Oto Ekspertiz Ümnraiye Şubesi: Oto Ekspertiz TSE Numarası: 34-HYB-18494

Ümraniye Oto Ekspertiz Servisi

Full Ekspertiz Paketi Neleri İçeriyor?

Mekanik Kontroller

Araç motoru üzerinde bulunan Yakıt, Elektrik, Hava, Yağlama, Soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir.

Mekanik Alt Kontroller

Mekanik Alt Kontroller adından da anlaşılacağı gibi araç altı mekanik tüm sistem ve düzenin genel kontrolürdür.

Dış Ekspertiz ve Elektronik Kontroller

Bu kontrol biriminde araç içerisinden yada araç dışından kumanda ettiğimiz tüm mekanik ve elektronik sistemlerin genel kontrolleri yapılmaktadır.

Kaporta ve Boya Kontroller

Araç kaporta parçaları ve şasesi detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Fren / Süspansiyon / Yanal Kayma Testi

Ölçüm istasyonunda yapılan bu testler ile aracın Fren, Süspansiyon ve yol tutuş yeteneği belirlenir.

DYNO testi

Dyno güç testi ile araç motorunun üretebildiği maksimum güç belirlenmektedir.

Diagnostic Test (OBD)

Diagnostic test ile aracın sahip olduğu tüm elektronik ve elektro mekanik sistemlerin kontrol üniteleri üzerinden genel kontrolleri yapılır.

 

Ek Olarak Full Plus Paketin Kontrol Noktalarında:

Yol Sürüş Testi

Ekspertiz edilen araç son olarak teknisyen kontrolünde yol sürüş testine çıkarılır.

Hasar Sorgu

Satın almayı düşündüğünüz aracın var ise geçmişe dönük Hasarı ve Hasar Bedeli hakkında bilgi almanızı sağlar. Sonuçlar SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinden) alınmaktadır.

KM Sorgu

Aracın FENNİ muayene kayıt tarihleri ile KM bilgilerine ulaşılır. Sonuçlar PTT AVM sistemi üzerinden alınmaktadır.

WÜRTH Kaçak Testi

Würth Kaçak Testi aracınızın blok ve silindir kapağı yüzeylerinde oluşabilecek sızıntı ve çatlakların Özel CO2  tespit sıvısı ile test edilmesini sağlar.

1 Ay 1000 Km Mekanik Garantisi ( Hediye )

Full Plus Ekspertiz hizmetimizi satın alan kişilere hediyemizdir. ( Kriterlere uyan araçlara verilir. Kriterler şubede tarif edilecektir. )

Ümraniye Oto Ekspertiz şubemize randevu almak için aşağıdaki randevu bağlantısını takip ediniz. Çağrı mekezimizi arayıp oto ekspertiz randevusu oluşturmak için aşağı soldaki telefon numarasına dokununuz.

Diğer Yayınlar

Samsun Oto Ekspertiz
AdBlue Nedir? Ne İşe Yarar?
TÜRKİYE’DE SATILAN 50.000.000 TL’LİK EN PAHALI ARABA !
Az Rastlanan Trafik Levhalarının Anlamları
Motor Yağı Nasıl Değiştirilir?
Yağmurlu Havalarda Hayat Kurtaracak 4 Ürün!
Motorlar Neden Aşırı Isınır? Motor Neden Hararet Yapar?
Fren Hidroliği Ne İşe Yarar?
Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları
Kışa Hazırlık! Kışın Aracınızda Bulunması Gerekenlerin Listesi!
Oto Ekspertiz

EFT Ekspertiz

iPhone ve Android Uygulaması

phone 0212 854 33 33